Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zmiana regular na shiny

2 posters

Go down

Zmiana regular na shiny Empty Zmiana regular na shiny

Pisanie by Ender1 Nie Gru 28, 2014 3:05 pm

Witam wszystkich po rocznej przerwie Smile
Na poprzedniej edycji serwera podsunąłem pomysł, który zaraz przedstawię i spotkał się on z dużym poparciem i zainteresowaniem, więc może czemu by nie spróbować wprowadzić go w tej edycji?
Chodzi o to by mając pokemona z maxymalnym 125 levelem oraz maxymalnym boostem ( nie pamiętam ile wynosi, ale chyba 15) móc zamienić go na shiny z powiedzmy levelem 1.
Coś na zasadzie ditto i shiny ditto z PxG.
Na wcześniejszej edycji $wirus wspomniał, że da się to zrobić, grafiki to nie problem, tylko wymagana była lista poków które mogą być shiny lub mają swój odpowiednik shiny.
Po przewertowaniu plików kilku silnikach zauważyłem, że lista shiny jest różna i zależy od silnika. Na niektórych shiny były wszystkie poki z 1 generacji i kilka z 2. W innym wszystkie z 1 i 2. W każdym razie jest to kwestia indywidualna i zależy tylko i wyłącznie od właściciela servera.
Aha, no i pytanie, czy mając wymaxowaną 3 evolucję dostajemy shiny również 3 czy 1 która potem ewoluuje? Przykładowo taki abra i alakazam są shiny, ale raczej się nie spotkałem z shiny kadabrą.
Co myślicie o takim pomyśle?

Ender1
User
User

Liczba postów : 5
Reputacja : 2
Join date : 16/11/2013
Age : 32

Powrót do góry Go down

Zmiana regular na shiny Empty Re: Zmiana regular na shiny

Pisanie by Jaciub Pon Gru 29, 2014 2:53 pm

Moim zdaniem nic by się nie stało jakby to zostało wcielone w życie, ale jednak uważam, że lepiej, aby normal został normal, a shiny, shiny... Jak, ktoś chce shiny to niech Sb złapie.. Ciężko jest znależć i złapać shiny.. Dużo prościej już złapać zwyklego poka i go wyexpić zrobić +15 i co.. i mamy shiny..

Lepiej niech jest jak jest Wink
Jestem na Nie.

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach