Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

5 posters

Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Sanato Pią Gru 26, 2014 7:54 pm


1. Level Legend
Każdy świetnie wie, że legendy złapane nigdy nie będą tak dobre jak te z boxa. Tak więc mam propozycję aby obniżyć lvl legend na respach, albo zwiększyć lvl legend zdobywanych z boxów. Chodzi o to by złapana legenda nie oznaczała gorszej. Według mnie to zachęci graczy do łapania stworków a nie okupowania PC i czekania na event.

2. Legend Box
Ten pomysł proponuje wdrążyć dopiero po jakimś resecie charów. Chodzi mi o to by zmniejszyć ilość rozdawanych l-Boxów na dzień. Niech w evencie będzie szansa raz trafić legend boxa a np.: trochę więcej razy trafić box+4 i stony. To sprawi że legendy nie będą bardzo łatwo dostępne i powszechne a rzeczywiście staną się legendami. Jak do tej pory odkąd gram to dziennie rozdawane są po 4-5 l-boxów. To duża przesada

Happy Time
Proponuję wprowadzić coś takiego. Chodzi mi o to, że w określone dni przez określony czas będą dawne bonusy. Przykład:
Poniedziałek: 15:00-16:00 - 2x większy catch
Środa: 16:25-17:00 - 2x większa szansa na wydropienie stona
Piątek: 17:00-17:30 - 1,5x większy exp
Niedziela: 16:00-17:00 - Eventy

Sanato
User
User

Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Aries Pią Gru 26, 2014 8:00 pm

ja bym dozucil legendary box quest

Aries
User
User

Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Nabu Pią Gru 26, 2014 8:03 pm

@up robiłbym postacie tylko po to żeby zrobić ten quest Wink

1. Przy obniżaniu lvla legend na respach warto by było zmniejszyć lekko czas respawnu i lekko powiększyć trudność złapania.

2. 6 Lege boxów dziennie to malo ;////. Powinien być 1 ewent na 3-4 dni z 1 l boxem, dziennie mogą być te ewenty z 1,2,3,4 stonami.

HAPPY TIME PROPSUJE!

Ogólnie dobre pomysły Wink
Nabu
Nabu
User
User

Liczba postów : 110
Reputacja : 6
Join date : 13/03/2013
Age : 26
Skąd : Kraków.

http://nabuu.pl

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Aries Pią Gru 26, 2014 8:13 pm

no ale mozna dac tego questa od 200lvl np

Aries
User
User

Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by sysio Pią Gru 26, 2014 9:43 pm

Co do 1. To powiem tak. Poprostu zwiekszyc im statystyki zeby ciezej bylo ubic i jak zlapiesz to takie staty jakie ma i tyle. A i trzeba wiedziec jak trenowac pokemona legende zeby byl bardzo dobry. Bo jak widze malo legend jest tak trenowana.
2.To sie zgodze i quest jakis ahrd a nie dziecinady jakie sa teraz ;p
3. Happy hours okej ale rozbudowac ten pomysl.I nigdy wiecej expa x2!!!

sysio
Banned User
Banned User

Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Jaciub Pon Gru 29, 2014 12:40 am

Dokładnie zgadzam się z pomysłami.

Ja osobiście nie mam zamiaru ani złotówki włożyć w grę i od 2 dni łapie lugię i celebi... I dlaczego one mają być gorsze?

Chciałem zrobić temat o Happy Hours. (pomysł 3)
Tylko ja bym zrobił tak. Każdy piątek od 20-0:00 catch 2x.
Albo każdy poniedziałek środa piątek.
Twój pomysł też dobry, ale jak napisałeś, godzinna to troszkę mało na catch czy też exp. Przez godzinę to ja 4x lugie bd próbował Wink

Jestem ciekawy co na to świrus Very Happy

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Sanato Pon Gru 29, 2014 11:49 am

Co do catch to mogę się zgodzić. Ale exp już teraz jest dość duży więc nie widzie sensu też dawać go na długi czas 1,5x. Poza tym to tylko przykładowe godziny ;D

Sanato
User
User

Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów) Empty Re: Legendy i nie tylko (czyli kilka moich pomysłów)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach